Pronájem prostor paláce

Martinický palác se nachází na Hradčanském náměstí, v těsné  blízkosti Pražského Hradu. K pronájmu nabízíme reprezentační prostory paláce, které lze využít k pořádání společenských akcí, rautů, koncertů, konferencí, výstav a veletrhů, přednášek i svateb.

Celková kapacita prostor paláce je 1500 osob.

Velký sál

Rozloha :                    213   m2
Kapacita sálu :           200  osob   (divadelní uspořádání)
Nachází se v prvním patře paláce, je přímo dostupný po hlavním schodišti. Na Velký sál navazuje kaple s původní stropní malbou, která je zvenku vyzdobena freskami Adama a Evy ze 16. století vytvořených podle předlohy Albrechta Dürera.

Konírna

Rozloha :                  200    m2
Kapacita sálu :         200   osob   (divadelní uspořádání)
Nachází se v přízemí paláce, je přímo dostupná dvěma vchody z nádvoří a jedním vchodem ze zahrady.

konírna

Malé nádvoříSkreta 50 - 3

Sál Škréta

Rozloha:              190 m2
Kapacita sálu:     190 osob
Nachází se v přízemí paláce, je přímo dostupný z nádvoří i hlavním vchodem z Hradčanského náměstí. Ze sálu je také možné vyjít na malé nádvoří.

Afterparty sál

Rozloha:               200 m2
Kapacita sálu:     222 osob
Nachází se v prvním podzemním podlaží, je přímo dostupný po původních  kamenných točitých schodech (centrální část objektu)  a zároveň ze zahrady (severní část objektu) po dlažbou zpevněné komunikaci.

Přilehlé prostory

Kromě Velkého sálu a Konírny  je možné využít přilehlé prostory paláce o celkové rozloze 1 000m2. Všechny sály jsou vyzdobeny původně  ručně malovanými deskovými stropy. Během vaší akce je možné si prostory prohlédnout s průvodcem, který vám podá odborný historický výklad.

Venkovní prostory

Jedná se o zahradu a nádvoří o rozměrech 1 667m2. Nabízíme možnost parkování na dvoře v zahradním sektoru.

Zahrada

Zahrada nacházející se v blízkosti Jeleního příkopu přiléhá k severní straně Martinického paláce. Přístup vede hlavní vjezdovou branou pro osobní a nákladní automobily  z Kanovnické ulice nebo přímo ze severního křídla paláce – nádvoří.

Nádvoří

Možný vjezd hlavní branou přímo z Hradčanského náměstí. Uprostřed nádvoří se dochovala kašna od sochaře Josefa Vitvara, v prvním patře se nachází terasa.

nadvori

Zde se můžete podívat na půdorys paláce.